More Juice Press Slow Juicer vs Traditional High-Speed Juicers

Zepter
slow
juicer

TRADIČNÝ
VYSOKORÝCHLOSTNÝ
ODŠŤAVOVAČ

viac šťavy


More Juice Press poskytne viac šťavy až o 40 %

Odšťavovač More Juice Press s pomalou rotáciou poskytne až o 40 % viac šťavy ako bežný vysokorýchlostný odšťavovač. Vďaka patentovanému systému 3 v 1 odšťavíte ovocie i zeleninu do poslednej kvapky, pričom v šťave zachováte výživové hodnoty a neplytváte surovinami.

more juice


More Juice Press gives 40 % more juice

More Juice Press slow juicer gives up to 40 % more juice than an ordinary high-speed juicer. The patented 3-in-1 Smart Extraction System enables you to squeeze fruits and vegetables to the very last drop, keeping all the nutritional value inside and making sure nothing is wasted.

More Juice Press slow juicer gives up to 40 % more juice than an ordinary high-speed juicer. The patented 3-in-1 Smart Extraction System enables you to squeeze fruits and vegetables to the very last drop, keeping all the nutritional value inside and making sure nothing is wasted.


viac vitamínov


Až 6-krát viac vitamínu C

Viete o tom, že najviac vitamínov sa stráca pri používaní bežných odšťavovačov?
Väčšina starších typov vysokorýchlostných odšťavovačov sa zahrieva na teplotu vyššiu ako 50 °C, čo spôsobuje znehodnotenie a stratu vzácnych vitamínov. Odšťavovač More Juice Press od Zepter sa vďaka pomalej extrakcii nezahrieva!

Práve naopak, vďaka pomalej rotácii zostáva prístroj počas odšťavovania chladný. Poskytne vám pohár plný vitamínov a príjemnej chuti v podobe zdravej šťavy, podobne ako keď si ovocie odšťavíte manuálne.
Čerstvá šťava z prístroja More Juice Press obsahuje až 6-krát viac vitamínov zachovaných vo vašom pohári!

PARADAJKY 100 g

Vitamín C

Bežný vysokorýchlostný odšťavovač

Zepter
slow juicer

Zdroj: Inštitút potravinárskeho výskumu v Kórei (KFRI)


viac enzýmov


Až 4-krát viac enzýmov

Enzýmy sú vzácne biologické zložky, ktoré podporujú všetky dôležité metabolické procesy ľudského tela a zabezpečujú jeho zdravé fungovanie. Sú to najmä enzýmy prítomné v ovocí a zelenine, ktoré sa podieľajú na trávení a vstrebávaní živín, pričom niektoré z nich plnia špecifické funkcie: lipáza podporuje trávenie tukov (avokádo), AMPK (aktivovaná proteínová kináza) podporuje spaľovanie kalórií, udržiava nižší tlak krvi a hladinu triglyceridov (grapefruit), kyselina galiová podporuje imunitný systém (maliny),

bromelín znižuje chuť do jedla (ananás), proxeronín podporuje vylučovanie endorfínov (hormónov šťastia), predchádza vzniku alergií a infekciám dýchacích ciest (ovocie noni), atď.

Vďaka inteligentnému systému extrakcie 3 v 1 s technológiou lisovacieho závitu, odšťavovač More Juice Press dokáže spracovať všetky suroviny a v šťave zachová 4-násobne vyšší obsah enzýmov ako bežné odšťavovače.

PARADAJKY 100 g

Enzýmy

Tradičný vysokorýchlostný odšťavovač

Zepter
slow juicer

Zdroj: Inštitút potravinárskeho výskumu v Kórei (KFRI)

menej hluku

Na rozdiel od iných odšťavovačov, prístroj More Juice Press je minimálne hlučný, vďaka čomu umožňuje nerušivé, a pritom vysoko účinné odšťavenie, dokonca aj keď všetci naokolo spia.

  • knižnica

  • more juice press

  • vysávač

  • bežný odšťavovač

  • veľký autobus

  • 20 - 30 dB
  • 55 - 65 dB
  • 65 - 75 dB
  • 75 - 85 dB
  • 100 -110 dB

more tranquility

Unlike any other existing juicer, the unique More Juice Press operates at the minimum sound level, allowing you to achieve a silent, undisturbed yet highly effective juice preparation, even when anyone else is asleep.

Library 20 - 30 db
More Juice Press 55 - 65 db
Vacuum 65 - 75 db
Traditional Juicer 75 - 85 db
Lage Bus 100 - 110 db

štýlovejší


Štíhly dômyselný dizajn

More Juice Press sa dá prakticky odložiť na rôzne pracovné povrchy. Bol navrhnutý tak, aby vyhovoval každej kuchyni, dosiahol čo najlepšie výsledky a zabral čo najmenej miesta. Dokonale štíhly odšťavovač s mierne oblými líniami a spoľahlivým výkonom je k dispozícii v žiarivej oranžovej farbe. Stane sa ideálnou ozdobou vašej kuchyne. Inšpiruje vás na prípravu zdravých nápojov plných vlákniny, vitamínov a enzýmov.

Awards

Like usContact usPrivacy policy© Zepter 2016